Drakiáda aneb není drak jako drak

22.11.2011 13:22

     V pátek 11. 11. nám počasí dopřálo vyletět s draky na oblohu. Nebyli to však draci z pohádek a příběhů, které známe z knížek nebo televize, ale draci papíroví, nylonoví, či igelitoví. Vítr foukal slabě a tak bylo potřeba dát se do běhu, aby draci vzlétli. Zasoutěžili jsme si      při školkovské drakiádě a zažili veselé chvíle při pohybu na vzduchu. Děti, které přinesly draky, dostaly za odměnu dračí omalovánku          a každá třída pak účastnický diplom.

                                                                                                                                                                        E.Z.                                                                                                                                                               

—————

Zpět