Dopravní výchova v ZŠ A. Baráka

06.05.2024 07:13

   Jako každý rok si pro nás žáci devátých tříd ze Základní školy Antonína Baráka Lovosice připravili dopolední program s dopravní tematikou s názvem Na silnici bezpečně, který se uskutečnil v pondělí 29.04.2024 na sportovním hřišti. Žáci devátých tříd se na připravených stanovištích dětem plně věnovali. Společně plnili různé úkoly a hry na téma dopravní výchova. Napodobovali dopravní prostředky, poznávali dopravní značky a hrou si upevňovali pravidla bezpečnosti na silnici. Po skončení programu byly děti odměněny reflexními pásky a lízátky. 

                                                                                                                                                                                 Andrea Vaverková

—————

Zpět