Dopravní dopoledne se školáky

28.04.2015 18:22

Po jednotlivých třídách jsme navštívili Základní školu A. Baráka, kde si pro nás školáci připravili pod vedením paní ředitelky Dany Deusové program s názvem „Značky nejsou hračky“. Děti zde plnily úkoly s dopravní tématikou, určovaly správnou výbavu na kolo, seznámily se s vybavením lékárničky, skládaly puzzle dopravních prostředků. Nejvíce si užily při "jízdě autem" s papírovými volanty na předem nakresleném dopravním hřišti s křižovatkami, přechody, čerpací stanicí a dopravními značkami. Děti si prakticky procvičily vše, o čem si celý měsíc povídaly v rámci tematického bloku školního vzdělávacího programu S krtkem bezpečně. Děkujeme školákům za milé přijetí a krásné pomůcky, které si pro naši dopravní akci připravili.            J. Carová

—————

Zpět