Dětská farma a charitativní akce

31.03.2015 17:32

  V pondělí, 30. 03. 2015 byli pozváni rodiče se svými dětmi na hudebně zábavné odpoledne s názvem Dětská farma. Agentura Fun. Activity připravila pro děti spoustu her, tanců a pohybových aktivit, při kterých se děti mohly náležitě vydovádět. Společníka dětem dělal obrovský opičák, který byl maskotem celé akce. Mrzí nás, že se akce účastnilo tak málo rodičů s dětmi.

  Současně s touto akcí byla naším prostřednictvím uspořádána charitativní akce, kterou pořádá kosmetická firma Mary Care. Výsledkem této sbírky jsme chtěli udělat radost nemocným na dětském oddělení Městské nemocnice v Litoměřicích a dětem, které pobývají se svými maminkami v azylovém domě. Získané hračky a oděvy převzala za pořádající firmu paní Bušková, která kompletní sbírku předala cílové skupině. Děkujeme všem rodičům, kteří tuto akci podpořili.                                                           H.B.

—————

Zpět