Děti zpívaly na lovosickém náměstí koledy

01.01.2024 19:54

   Dne 19.12. se Václavské náměstí v Lovosicích rozeznělo zpěvem vánočních koled. Děti naší MŠ svým vystoupením naladily a přilákaly své blízké i kolemjdoucí, aby si užili tento slavnostní okamžik a zpříjemnili si předvánoční čas a shon. Zpěv koled za doprovodu kytary, flétny a rolniček dokázal přinést vánoční atmosféru do srdcí všech přítomných a připomenout si pravého ducha Vánoc - radost a pohodu. V závěru každé písničky obecenstvo začalo spontánně tleskat a odměňovat naše malé zpěváky. Rodiče si tuto událost velice pochvalovali a mnozí vyzdvihli skvělý výkon dětí. Po vystoupení děti rozdávaly přítomným vánoční přáníčka, která samy vyrobily a popřály krásné a pohodové Vánoce.                                                                                                                                                                                         Mojžíšová L.

—————

Zpět