Děti prožívaly radost ze sněhu

20.01.2021 07:20

   Velké přání dětí se splnilo a sníh napadl i u nás v Lovosicích. Cvrčkova zahrádka byla celá krásně bílá a děti se už od rána těšily ven. Na nedotčené sněhové pokrývce jsme mohli krásně pozorovat stopy ptáčků, které průběžně na zahrádce krmíme. Děti nedočkavě vyhlížely z oken a plánovaly, kam postaví toho svého třídního sněhuláka. Po dopoledních činnostech a po svačince se pořádně oblékly a vyrazily na zahrádku. Sníh byl tak akorát mokrý a krásně se z něj daly uválet sněhové koule. Komu se to nedařilo, tomu pomohly paní učitelky. Děti měly ze sněhové nadílky tak velkou radost, že každá třída postavila hned několik sněhuláků. Podle své fantazie je ozdobily, někdo přírodninami a někdo kyblíčkem na písek. Děti se pak odpoledne pochlubily rodičům a ukázaly jim toho svého nejkrásnějšího sněhuláčka.                                                                                                                                                                                                                P.Holovská

—————

Zpět