Den s Městskou policií Lovosice

22.05.2012 12:39

 

     V rámci jarního projektu „Bezpečně“si děti užily rušné dopoledne před MŠ. Přišla očekávaná návštěva, členové Městské policie v Lovosicích a s sebou přivezli ve služebním autě výstroj a výzbroj, kterou dětem předvedli. Děti si vyzkoušely výstražné vesty, ochranné helmy, kožené ochranné rukavice, potěžkaly si neprůstřelnou vestu i kolik váží další doplňky běžné výstroje policistů. Nejvíce děti zaujala prohlídka služebního auta, policisté pustili dětem i výstražnou sirénu. V závěru si děti zasoutěžily ve znalostech dopravních značek a za správné odpovědi byly odměněny malými dárky. Všechny děti byly pozorné, zvídavé a spokojené. Možná z některého z našich předškoláků bude v dospělosti také policista. Děkujeme přítomným pánům policistům za ochotu a ponaučení a těšíme se na další setkání.

 

                                                                                                                                                                           Hana Růžičková

—————

Zpět