Den dětí se Sadáčkem

05.06.2021 10:19

   Ke Dni dětí jsme pro naše děti připravili zábavné dopoledne na školní zahradě. Nejdřív jsme se všichni shromáždili na nádvoří před školkou, kde své malé kamarády přivítal cvrček Sadáček a popřál jim vše nejlepší k jejich svátku. Potom se děti s nadšením pustily do hledání pokladu.       Na stanovištích pomáhaly zvířátkům plnit úkoly. Zajíčkovi vytvořily obrázek z malých kamínků a přešly zaječí stezku. S krtkem prolezly tunelem a přelézaly provazový most. Ježkovi vyrobily nový kabátek pomocí kladiva a hřebíků. Navštívily hmyzí domek a házely šiškou. V krtečkově království pojmenovávaly byliny a poznávali jejich vůně. Veverce labyrintem posílaly oříšky a zaječími skoky přeskakovaly panáka. Za každý splněný úkol získaly děti díl do tajenky. Ta jim pak prozradila, kde se poklad ukrývá. Čekala na ně sladká odměna a malý dárek v podobě barevných cestovních polštářků. Počasí nám přálo, děti si hravé dopoledne pořádně užily.                           P. Holovská

—————

Zpět