Další setkání našich dětí se senory v Hezkých domech

16.05.2023 07:55

   Děti z našeho pěveckého kroužku Skřítkové navštívily opět seniory v Hezkých domech v Lovosicích. Tentokrát pro ně nacvičily pásmo písniček, které pod vedením p. učitelek D. Malákové a P. Holovské zazpívaly za doprovodu kytary. Zazněly písničky Večerníček, K životu na zámku, Dělání, dělání, Není nutno…Lidovou písničku Kdyby tady byla taková panenka…si s dětmi společně a s chutí zazpívali i senioři. Bylo moc hezké vidět radost ze zpěvu nejen u dětí, ale právě u babiček a dědečků. Touto návštěvou se již poněkolikáté propojily obě generace a vzájemně se tak obohatily. Tyto nevšední zážitky jsou i inspirací do soutěže pro děti a seniory pod názvem Pošlete vzkaz příběhem, do které se naše MŠ zapojila. Na závěr děti předaly všem přítomným přáníčka pro radost a ženám ke Dni matek. Dopoledne si užili nejen klienti Hezkých domů, ale i děti a budeme se těšit na shledání při dalších společných akcích.                                                                                                                         Nováková M.

—————

Zpět