Oslava MDD cestou do pohádky

02.06.2023 07:44

   Mezinárodní den dětí jsme oslavili s našimi dětmi Cestou do pohádky. Zahrádka cvrčka Sadáčka se proměnila na dobrodružnou stezku plnou úkolů, jejichž plněním děti pomáhaly pohádkovým postavám. Vodník Česílko ztratil rybičky, které děti pochytaly zpět do jezírka. Princezně Jarmilce navlékly korále, které poztrácela na bále. Nakrmily zlého vlka, aby nesnědl Karkulku. Prolezly nebezpečnou sítí paní Pavoukové a mnoho dalších. Za každou pomoc získaly část tajenky, která jim otevřela bránu ke sladké odměně, zmrzlině. Tím však oslava neskončila. Den dětí pokračoval diskotékou a stavěním raket z velkých papírových krabic. Jako památku za nádherné výrobky a krásně strávené dopoledne dostal každý medaili.

                                                                                                                                                                        Mgr. L. Beránková

—————

Zpět