Bílý den v MŠ

01.02.2020 15:42

V úterý 28. ledna jsme přišli do školky všichni v bílém. Proč? Ve školce jsme pořádali Bílý den. Pro děti byl připravený bohatý program plný soutěží, her a zábavy. Leden je zimní měsíc, ale zatím nám moc sněhu venku nenadělil, tak jsme si zimní radovánky připravili ve třídách. Děti si vyzkoušely slalom s hokejkou a sněhovou koulí, jízdu na papírových lyžích, hod sněhovými koulemi na cíl, foukání do lehkého míčku na stole, pexeso se sporty, skládání obrázku podle předlohy, plnění úkolů od sněhuláčka na 3 Boxu, klouzání na nafukovacím hradu a také zimní malování. Děti zvládly všechny úkoly na jedničku. Na závěr sněhuláček Tadeášek rozdal všem dětem odměnu. Společně jsme si Bílý den užili a snad se brzy dočkáme i sněhové nadílky venku.                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Nováková M.

—————

Zpět