Bezpečně v ZŠ Všehrdova

18.10.2021 10:27

   V rámci spolupráce se Základní školou Všehrdova Lovosice se předškoláci naší mateřské školy zúčastnili zábavné akce, která se konala na zahradě ZŠ. V době vycházky se nás ujaly paní vychovatelky, které měly pro děti připravený program v upevňování znalostí o dopravních prostředcích a chování v nebezpečných situacích. Své získané znalosti a dovednosti si mohly děti vyzkoušet na hřišti dané školy. Nejvíce se jim líbila hra na autíčka a projíždění se po dopravním hřišti. Děti byly nadšené a hlavně poučené o správném chování, aby nezpůsobily úraz sobě ani druhému. Na závěr byly odměněny medailí a malou sladkostí. Děkujeme za hezké dopoledne a budeme se těšit na další spolupráci.                                                                                                                                                    Mojžíšová Lenka

—————

Zpět