Aktualizace k havárii vody

18.12.2019 17:36

  Poškozený přívod vody do budovy MŠ si vyžádá velké úpravy - hluboký výkop na nádvoří mateřské školy. Oprava bude tedy zejména z důvodu zajištění bezpečnosti provozu školy provedena příští týden, a to v době uzavření MŠ. Do začátku provozu 02. 01. 2020 by měla být oprava dokončena a nádvoří pro děti bezpečné.

  Děkuji všem rodičům dětí, kteří měli možnost si ponechat děti doma a tím nám vyšli vstříc v omezeném provozu, stejně tak děkuji rodičům, kteří do MŠ své děti musí odvádět za pochopení a trpělivost se změnami v organizaci provozu.

  Do Vánoc zbývá několik dnů, prožijte tyto, ale hlavně celé vánoční svátky v klidu, bez stresu a se svými blízkými. Přeji všem dětem a jejich rodinám, ať se splní všechna přání, která na srdci nosíme. Do nadcházejícího roku 2020 pak přeji všem pevné zdraví, spokojenost a lásku. KRÁSNÉ VÁNOCE VŠEM.                                                                                                             HB              

—————

Zpět