9. ročník soutěže O nejhezčího mateřinkového strašidláka

11.10.2010 13:58

  Tradiční podzimní soutěž pro děti a jejich rodiny je opět v plném proudu. Úkolem našich soutěžících je nasbírat přírodniny všeho druhu a z nich doma za pomoci ostatních členů rodiny vyrobit strašidélko, kterého se nemusíme bát, ale vnese nám do interiéru MŠ, kde bude vystaveno, kousek překrásné podzimní přírody a dobrou náladu. Listy stromů, plody i trávy hýří barvami, roztodivných kořenů, pařízků či větví při sbírání hub určitě také najdete spousty. Nezbývá, než zapojit fantazii i tvořivost a zručnost ruku v ruce vykouzlí za chvíli ta nejroztodivnější stvoření. Moc se těšíme na vaše výrobky, každý rok se nestačíme divit, jak šikovné jsou rodinky našich dětí, když dají hlavy dohromady. Tak s chutí do práce, maminky a tatínkové, babičky a dědečkové, udělejte svému dítěti radost a pomozte mu při výrobě strašidélka. Výstavku výrobků si vyhodnotíme 20. 10. 2010 v MŠ, odměníme nejen výrobce nejhezčích strašidélek. Výstava bude poté nainstalována v aule MÚ Lovosice pro radost široké veřejnosti. 

—————

Zpět