16. ročník rodinné soutěže O nejhezčího mateřinkového strašidláka

06.11.2015 06:23

  V polovině měsíce října byla vyhlášena rodinná soutěž O nejhezčího mateřinkového strašidláka, kterou tradujeme již 16. rokem. Celkem se soutěže zúčastnilo 56 výrobků. Vyhodnotit je bylo velice obtížné, neboť jsou rok od roku krásnější. Na výherní listině mladších dětí se umístili:

1. místo: Kratochvílová Eliška

2. místo: Pecharová Nelinka

3. místo: Hellerová Kristýnka

V kategorii starších dětí zvítězili:

1. místo: Oplt Lukáš

2. místo: Súra Matěj

3. místo: Zeman Matyáš

Všichni soutěžící byli odměněni, nejhezčí a trvanlivé výrobky jsme jako každoročně vystavili v aule MÚ Lovosice, kde si je může prohlédnout široká veřejnost, ostatní zdobí naši zahrádku. Moc děkujeme všem soutěžícím, dětem i rodičům či prarodičům, kteří věnovali svůj čas  společnému tvoření a předvedli tak velkou fantazizi i šikovnost. Vítězům blahopřejeme.                                 Mojžíšová Lenka

 

—————

Zpět