23. ročník rodinné soutěže O nejhezčího mateřinkového strašidláka

26.10.2022 07:24

   Tradičně jsme v naší MŠ uspořádali rodinnou soutěž O nejhezčího mateřinkového strašidláka, letos již 23. ročník. Do soutěže se zapojily rodiny s dětmi a jejich úkolem bylo vyrobit strašidláka z přírodnin. Strašidláky jsme vystavili v budově MŠ a kochali se originálními nápady, které nám nejen zdobily prostory školy, ale také do ní přivedly příjemnou podzimní atmosféru. Společné vyhodnocení výrobků jsme zahájili strašidláckou písničkou s tanečkem. Poté nám náš maskot cvrček Sadáček pomáhal s vyhlášením výsledků soutěže a s předáváním cen. Výherci, kteří se umístili na 1.- 3. místě, byli odměněni věcným darem a ostatní účastníci sladkou odměnou a diplomem za účast. Strašidláci budou nadále zdobit výlohu Úřadu práce v Lovosicích. Děkujeme všem soutěžícím za krásné výrobky a výhercům blahopřejeme.                                                    Andrea Vaverková

—————

Zpět