22. ročník mateřinkových strašidláků

22.10.2021 06:35

   Letos jsme uspořádali již 22. ročník rodinné soutěže O nejhezčího mateřinkového strašidláka. Do soutěže se zapojilo 35 dětí s rodiči a společně doma vyráběly rozmanité strašidláky z přírodnin, které jsme následně vystavili v prostorech MŠ. Vyhodnocení výrobků proběhlo ve dvou kategoriích, mladších a starších dětí. Výherci na prvním až třetím místě byli obdarováni věcnými dárky. Ostatní účastníci obdrželi sladkou odměnu s diplomem. Vyhodnocení bývá rok od roku těžší, neboť všechny výrobky jsou velmi povedené a promyšlené. Velice nás těší, že si rodiče najdou čas pro společné chvíle strávené s dětmi a společnými silami pak vytvářejí tak překrásné výrobky. Část strašidláků již zdobí výlohu Úřadu práce v Lovosicích a ostatní hlídají naší mateřskou školu. Děkujeme všem zúčastněným dětem a rodičům za krásné nápady a výrobky.                                                                                                                                            Mojžíšová Lenka

—————

Zpět