6. Sovičky

Třída Soviček se nachází v klidné části města v ulici Přívozní u Labe. V blízkosti je sportovní atletický stadion, zimní stadion, plavecký bazén, a lesopark Osmička. Třída je složena ze dvou stavebních buněk. Ve třídě děti využívají ke svému vzdělávání interaktivní televizi, čtecí koutek, dostatek didaktických pomůcek pro jejich rozvoj i logopedickou prevenci. Třída je spojena těsně s přírodou, proto vedeme děti ke správnému chování nejen v ní ale i ke všemu živému. Ve třídě se děti starají o oblíbeného šneka a pravidelně chodíme krmit kačenky k Labi. Ke školce patří školní hřiště s prolézačkou s tartanovou dopadovou plochou i malým pískovištěm. Využíváme i travnatou část především k míčovým hrám v teplejších dnech. Zde mají děti i menší záhonek, kde pěstují bylinky a provádějí pěstitelské práce i pokusy.

Naše motto:

Neotvírejme dětem dveře, ale pomozme jim najít správný klíč

Ve třídě se na děti vždy těší paní učitelky Bc. Andrea Durková a Vladislava Pátková

Sova houká po lese, bojte se mě, bojte se.

My se sovy nebojíme, protože my v noci spíme.

Nahlédnutí k SOVIČKÁM do třídy...

/album/fotogalerie-6-trida-sovicky/cimg9994-jpg/

/album/fotogalerie-6-trida-sovicky/cimg9981-jpg/