Školní projekt Kouzelné jaro

07.05.2010 06:42

 

    Dlouho očekávané nejkrásnější roční období je konečně v plné kráse. Abychom si jaro co nejvíce užili, připravili jsme si projekt „Kouzelné jaro“. Nejdříve jsme všichni společně odemkli přírodu „jarním klíčem“ a písničkou „Kudy chodí jaro“, ze zimního spánku. V rámci projektu, který jsme plnili celý měsíc, jsme se dále seznamovali se změnami v přírodě v jarním období, vyrobili jsme si koláže, poznávali jsme jarní květiny, oslavili jsme velikonoce, nezapomněli jsme ani na domácí zvířátka a jejich mláďátka, připomněli jsme si Světový den vody a samozřejmě nechybělo ani sportovní dopoledne na zahrádce. Jednotlivé činnosti jsme nazvali Den se sluníčkem, Den s kytičkou, Den se zvířátky, Den s vodou a Den s pohybem. Zkrátka jaro si náležitě užíváme, tak teď už jenom přání „hřej sluníčko, hřej!“                                                                                            

 

—————

Zpět