Ozdravný pobyt v penzionu Alberto

29.05.2013 14:31

V termínu  od 03. 05. do 10. 05. 2013 se děti 3., 4. a 5. třídy zúčastnily ozdravného pobytu v Karlově, Josefův Důl v Jizerských horách. Penzion se nachází v překrásném údolí uprostřed lesů. Zde děti trávily volné chvilky stavěním domečků pro skřítky a dostatečně využívaly svých přirozených pohybových aktivit při volných hrách nebo různých soutěžích. Při vycházkách přírodou pozorovaly lupami hmyz, nerosty a rozličné rostlinky, vytvářely si sbírku rostlinných i živočišných exemplářů k dalším pozorováním. Během týdne se zúčastnily pěších výletů na rozhlednu  Slovanka a k přehradě / vodní nádrži / Josefův Důl. Užily si maškarní bál, opékání buřtů, hledání pokladu s úkoly od skřítků, který jim byl odměnou. I přes proměnlivé počasí si děti každý den užívaly na vycházkách po okolí čerstvého vzduchu. Personál penzionu se o nás velice dobře staral, jídlo bylo vynikající. Doufáme, že jak nám, tak i dětem se líbilo.

                                                                                                               L. Mojžíšová

—————

Zpět