
Ze školy zpátky do školky

Dnes navštívili naši mateřskou školu bývalí předškoláci, kteří letos úspěšně zakončili svůj první školní rok. Prvňáčci se s radostí vrátili do známého prostředí, kde strávili mnoho krásných chvil před nástupem do školy.
Na školní zahradě pro ně byl připraven pestrý program plný pohybových aktivit a her. Nechyběl smích, nadšení ani společné povídání s kamarády a paní učitelkami.
Během dopoledne si zavzpomínali na léta strávená v mateřské škole, podělili se o své zážitky ze školy a s hrdostí vyprávěli o tom, co se během prvního roku naučili. Setkání proběhlo v příjemné atmosféře a bylo krásné vidět, že se děti do školky rády vracejí a stále na ni mají krásné vzpomínky.
Děkujeme Základní škole Všehrdova a Základní škole Lovosice, Sady pionýrů za milou návštěvu.
J. Carová