Soutěž O nejkrásnějšího sněhuláka

30.01.2012 10:52

  Letošní zima nám sněhovou nadílku ještě nepřinesla, postavit sněhuláky na školní zahradě jsme ještě nemohli, přesto nám děti společně s rodiči vytvořili „Sněhulákov“ ze svých krásných sněhuláčků v halách naší školky. Do soutěže „Nejkrásnější sněhulák“ se zapojilo 66 dětí, výrobky byly tak krásné, že porota nemohla jinak, než vyhodnotit všechny sněhuláčky za nejkrásnější. V pátek 27. 1. 2012  se všechny děti společně setkaly ve třídě Krtečků, každá třída „Paní Zimě“ zazpívala písničku nebo přednesla básničku s pohybem a sněhuláček „Petráček“ předal dětem krásné odměny.

  Děkujeme všem rodičům, kteří se společně s dětmi zapojili do soutěže. Fotografie sněhuláčků budou dále soutěžit s časopisem Báječná školka o společenské hry, celý Sněhulákov vystavíme veřejnosti ve výkladu Fototrendu Lovosice.

                                                                                                                                                                                                M. N.

—————

Zpět