Seniorům k svátku

11.10.2020 14:42

  Naše MŠ se s radostí připojila k projektu Děti malují seniorům k svátku, celonárodní kampani Ministerstva práce a sociálních věcí. Svátek seniorů připadá na 1. října. Cílem projektu je propojit generaci seniorů s dětmi předškolního a školního věku a ukázat sounáležitost. Všechny třídy školy se podílely na výrobě přáníček, se kterými chtěly potěšit seniory žijící v Pečovatelském domě a v zařízení odlehčovací služby Hezké Domy s.r.o. v Lovosicích, se kterými škola dlouhodobě spolupracuje. Z důvodu uzavření Mateřské školy v tomto termínu proto předaly přáníčka do těchto zařízení jen paní učitelky, které nebyly v karanténě. Všechny děti i zaměstnanci mateřské školy přejí seniorům dny plné radosti a hlavně pevné zdraví.                                                    Bc. Miloslava Lopková

—————

Zpět