Mezinárodní den seniorů

06.10.2021 06:47

Děti naší mateřské školy si opět připomněly svátek seniorů, který připadá na 1.října. S nadšením vyprávěly o svých babičkách a dědečcích, jak je mají rády a co s nimi prožívají. Všechny třídy se zapojily do výroby přáníček, které děti předaly obyvatelům Domu s pečovatelskou službou a zařízení odlehčovací služby Hezké Domy s.r.o. v Lovosicích. Bylo vidět, že nejen přáníčky udělaly seniorům radost, ale i svojí přítomností je velmi potěšily. Všichni zaměstnanci mateřské školy se připojují k přání pevného zdraví všech seniorů.

Mojžíšová Lenka