Lovochemie a.s. opět podpořila předškoláky

22.01.2017 14:26

  Jako každý rok nás při chystání vánočních dárků pro děti naší MŠ podpořil náš dlouholetý partner Lovochemie a.s., Lovosice. Díky finančnímu daru, který děti od Lovochemie dostaly, jsme tentokrát mohli dětem pořídit na náš stávající televizor novou digitální technologii a tou je interaktivní rámeček. Jeho instalací na klasický televizor se tento přeměnil v jednoduše dotykem ovládanou obrazovku jako na tabletu nebo interaktivní tabuli, přičemž televizi je možno i nadále využívat klasickým způsobem. Součástí této tehnologie je i řada vzdělávacích i zábavných programů určených pro děti předškolního věku. Naši malí uživatelé - televize s rámečkem je instalována ve třídě Žabek, si tuto jim známou tehnologii z návštěv základních škol, velmi užívají. Mohou na ní pracovat jednotlivě nebo ve skupinkách. Do budoucna budeme rozšiřovat software o další zajímavé programy pro děti předškolního věku.

  Děkujeme Lovochemii a.s za podporu předškolního vzdělávání, přejeme úspěšný rok 2017 a těšíme se na další spolupráci s našimi nejmenšími.

                                HB

 

—————

Zpět