Krtečkové se setkali s panem starostou

27.09.2018 06:40

Na úterní dopoledne ( 25. 9.) se děti obzvláště těšily. V rámci poznávání města je čekala návštěva u starosty města Lovosic Ing. Milana Diana, Ph. D. Před Městským úřadem je přivítal mistostarosta Vladimír Šuma a zavedl je halou úřadu přímo do kanceláře pana starosty. Ten děti přivítal a začal jim pokládat různé otázky například: co se jim v Lovosicích nejvíce líbí, kam chodí na procházky, s čím si nejraději hrají nebo čím chtějí být, až vyrostou. Na všechny dotazy děti odpovídaly aktivně, někdy i překvapivě. Děti se mohly takto blíže seznámit s prací starosty, prohlédnout si místo, odkud řídí chod města. Během návštěvy děti starostu potěšily básničkou o Krtečkovi a nakreslenými obrázky našeho města. Starosta jim za odměnu připravil tác plný sladkostí. Z návštěvy u starosty odcházely děti nadšené a domů si nesly nevšední zážitek.

                                                         A. Durková

—————

Zpět