Drakiáda s rodiči

14.11.2022 06:40

   Letí vzhůru, vpravo, vlevo, krásnou smyčku dovedou. Kdo? No přece papíroví draci, které si děti přinesly na naši drakiádu.

   Slunečné počasí a k tomu dostatečný vítr, to vše nám na letošní drakiádě odpoledne přálo. Společně s rodiči si děti užily krásné chvíle při pouštění vlastních papírových draků. Každý při příchodu dostal razítko zvířátka na ruku, společně jsme se přivítali a pak již poskládat draka, řádně rozmotat provázek a mohlo se začít. Občas si dráček dělal, co chtěl, ale nakonec všem vzlétl až k oblakům. Radost z povedeného vzlétnutí měl každý, nechyběl radostný pokřik, pochvala a velké povzbuzování. Každý účastník dostal na závěr omalovánku a sladkou odměnu. Nezapomenutelný bude i zážitek se svou maminkou, tatínkem a p. učitelkami. Odpoledne s draky bylo super, my jsme si ho vážně užili. Děkuji všem, kteří si udělali čas a přišli. Moc mě mrzí velmi malá účast rodičů na akci, tak snad příště. Budeme se těšit.                                                               Nováková M.

—————

Zpět