17. ročník rodinné soutěže O nejhezčího mateřinkového strašidláka skončil

01.11.2016 19:46

   Straší, straší, v naší školce straší… Celý týden nám opravdu krásná strašidla hlídala naší mateřskou školu. Za pomoci rodičů zhotovilo do soutěže strašidláčka z nejrůznějších přírodnin 58 dětí. Každý rok nás rodiče překvapují, jak jsou nápadití a dozdobí strašidláčka do detailů. V poschodí v hale MŠ si děti mohly celý týden prohlížet dýňová strašidla, ježečky, hady, nádherné skřítky z pařízků i celou jejich rodinku, vousatého dědečka a mnoho dalších.

   Vyhodnocení soutěže proběhlo v pondělí 24. 10. 2016 ve třídě Krtečků. Na prvních třech místech se umístily tyto děti ( mladší děti) Dlouhá Melisska, Nováková Terezka a Fuksová Maruška. Mezi staršími dětmi Havrilčová Sofinka, Mejsnar Šimonek a Šrámek Kubík. Všem výhercům gratulujeme, za vítězné výrobky si děti odnesly věcné ceny. Za strašidláčky si i všechny ostatní děti odnesly diplom, sladkou odměnu a pohled od Krtečka. Dnes již zdobí krásná strašidla aulu MÚ v Lovosicích a výlohu Úřadu práce v Lovosicích. Některá nás něžně straší na naší zahrádce. Děkujeme všem, kteří se zapojili do soutěže a těšíme se zase za rok.

                                                                                                                    Miluše Nováková

—————

Zpět